XIII Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich

Po raz trzynasty serdecznie zapraszamy na Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich, który odbędzie się 23 września br. w Hotelu „500” w Zegrzu k/Warszawy. W programie tradycyjnie nie zabraknie aktualnych informacji na temat środków europejskich dla rozwoju obszarów wiejskich Mazowsza i przedsiębiorczości na wsi; omówimy bieżące problemy związane m.in. z gospodarką odpadami.

Kongres będzie też okazją do zapoznania się ze Smart Villages – nową koncepcją w zakresie kształtowania polityki UE. Poruszona zostanie również tematyka związana z działalnością Kół Gospodyń Wiejskich na Mazowszu oraz włączeniem społecznym seniorów na obszarach wiejskich (w załączeniu wstępny program).

Udział w XIII Mazowieckim Kongresie Rozwoju Obszarów Wiejskich jest nieodpłatny, liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń), a organizatorzy zapewniają wyżywienie (serwis kawowy i obiad). Uprzejmie prosimy o Państwa deklarację udziału w Kongresie poprzez przesłanie wypełnionego załączonego formularza zgłoszeniowego (podpisany skan) w terminie do dnia 9 września br., na adres e-mail: ksow@mazovia.pl lub fax: 22 59 79 702. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 22 59 79 388, 22 59 79 338 lub mailowy: ksow@mazovia.pl.

Pobierz: