XIV Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich

Serdecznie zapraszamy na czternasty Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich, który odbędzie się w 28 października br. w godzinach 10:00-14:00.

W programie tradycyjnie nie zabraknie informacji na temat środków europejskich dla rozwoju obszarów wiejskich Mazowsza, omówione zostaną bieżące problemy związane m.in. z gospodarką odpadami, zostaną przekazane informacje dot. uchwały antysmogowej i realizacji programu ochrony powietrza w kontekście problemów gmin. Kongres będzie też okazją do zapoznania się z aktualnościami oraz planami w zakresie funkcjonowania PROW 2014-2020, w tym program Leader w województwie mazowieckim. Nie zabraknie też tematyki związanej z działalnością Kół Gospodyń Wiejskich na Mazowszu oraz informacji nt. Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw.

W tym roku Kongres odbędzie się w formule online poprzez zdalne łączenie uczestników ze studiem kongresowym. Uprzejme prosimy o uzupełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego, dzięki któremu otrzymacie Państwo zwrotnie link z instrukcją jak dołączyć do spotkania. Link do formularza.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 27 października 2021 r. do godziny 12:00.